Середа 12 серпня 2020 р. 13:13 14000, м. Чернігів, вул. Магістратська, 7

Виїзний прийом в Чернігівській міській дитячій поліклініці

В Чернігівському об'єднаному управлінні Пенсійного фонду України стало доброю традицією проводити спільні виїзні прийоми громадян з різних питань разом з головою Деснянської районної у м.Чернігові ради Грецьким Володимиром Миколайовичем та представником управління праці та соціального захисту населення Деснянської районної у м. Чернігові ради, що дає змогу поспілкуватися з людьми,  в деяких випадках допомогти вирішити питання, якщо це в компетенції того чи іншого органу, або просто вислухати людину про наболіле.

Так, 27 липня 2016 року за участі голови Деснянської районної у м. Чернігові ради, заступника начальника Чернігівського об'єднаного управління Пенсійного фонду України Желай Людмили Миколаївни та начальника відділу соціальних допомог та субсидій управління праці та соціального захисту населення Деснянської районної у м. Чернігові ради Титоренко Ірини Георгіївни проведений виїзний прийом в Чернігівській міській дитячій поліклініці.

Під час прийому громадян цікавили питання, зокрема, щодо умов призначення пенсій за віком, по вислузі років працівникам охорони здоров'я, у зв'язку з втратою годувальника. Люди жваво обговорювали тему щодо пенсійного законодавства, змін до нього. Під час спілкування виникла цікава дискусія на різні життєві теми.

На всі запитання були надані відповіді.