Вівторок 04 серпня 2020 р. 10:33 14000, м. Чернігів, вул. Магістратська, 7

14 липня 2016 року за участі заступника начальника Чернігівського об'єднаного управління Пенсійного фонду України Желай Людмили Миколаївни проведений виїзний прийом в Центрі доброї поради міського благодійного фонду “Милосердя і доброта”.

Під час спілкування людей цікавили питання щодо умов призначення пенсій військовим, пенсій за віком на пільгових умовах у разі ліквідації підприємства, установи чи організації, порядку обчислення пенсії за віком, умови та порядок проведення перерахунку пенсій працюючих пенсіонерів, умови та порядок проведення індексації пенсій.

Під час виїзного прийому представником управління присутнім доведено до відома про надання спектру соціальних послуг в органах Пенсійного фонду, в тому числі застосування стандартів з організації прийому та обслуговування через веб-портал Пенсійного фонду.