Середа 12 серпня 2020 р. 11:54 14000, м. Чернігів, вул. Магістратська, 7

Круглий стіл в Чернігівському районі

Завідувач Чернігівського сектору обслуговування громадян Олександр Шелупець взяв участь у засіданні «круглого столу», який проводився спільно з працівниками Чернігівської міжрайонної виконавчої дирекції фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності.

Під час наради були обговорено питання спільної роботи щодо захисту прав застрахованих осіб, малозахищених верств населення та осіб тимчасово переселених з зони проведення АТО.

Олександр Шелупець проінформував присутніх про проведену роботу Чернігівським об’єднаним управлінням Пенсійного фонду України щодо підвищення пенсійних виплат з 1 травня 2016 року відповідно до Закону України “Про Державний бюджет України на 2016 рік”, роботу щодо ідентифікації одержувачів пенсій, які є внутрішньо переміщеними особами, та забезпечення виплати їм пенсій.

Присутні були ознайомлені з перспективною системою обслуговування громадян та обробки пенсійної документації на базі централізованих інформаційних технологій, яка запрацює в районі з 1 серпня 2016 року.

Присутні домовились про подальшу співпрацю з метою інформування  жителів району про роботу працівників Пенсійного фонду та взаємодопомогу у вирішенні проблемних питань, які виникають підчас роботи.