Середа 12 серпня 2020 р. 13:32 14000, м. Чернігів, вул. Магістратська, 7

Легальна робота - захист працюючих громадян та соціальна відповідальність бізнесу

На базі Чернігівського міського центру зайнятості відбулося засідання „Круглого столу” з питань легалізації зайнятості населення та заробітної плати, у якому брала участь в.о.начальника Чернігівського об'єднаного управління Пенсійного фонду України Ольга Рем. Головуючою на засіданні була Лідія Падалка- директор Чернігівського обласного центру зайнятості. Одним із виступаючих був Володимир Бурдов – начальник відділу соціально-економічного розвитку підприємництва міста Чернігівської міської ради з темою : „Діяльність органів місцевого самоврядування у напрямку детінізації економіки і зайнятості”.

На зустрічі було проаналізовано стан ринку праці, акцентовано увагу роботодавців на оформленні трудових відносин з найманими працівниками, на недопущенні виплати заробітної плати у розмірі, меншому за встановлений законодавством мінімум.

При проведенні дискусії Ольга Миколаївна звернула увагу учасників „круглого столу” на особливості врахування до страхового стажу певних періодів, зокрема часу перебування на обліку в центрі зайнятості, наголосив на необхідності легальної зайнятості.