Середа 12 серпня 2020 р. 12:55 14000, м. Чернігів, вул. Магістратська, 7

„Пенсійний кур’єр” – газета для пенсіонерів

Галузеве видання «Пенсійний кур’єр» створене спеціально для людей, які отримують пенсію. Концепція цієї газети передбачає, щоб  на її сторінках читачі знайшли максимум корисної інформації.

У передплатників завжди є можливість бути в курсі останніх змін у пенсійному законодавстві. Газета розміщує коментарі з приводу законодавчих нововведень, фахові роз’яснення актуальних пенсійних питань.

Крім того, пенсіонерів завжди хвилюють питання соціального забезпечення, тому в тематиці видання превалюють статті, які висвітлюють важливі події соціального та суспільного життя. Газета друкує інтерв’ю і фахові виступи, які містять практичні поради з вирішення соціальних і побутових проблем.

Недарма гаслом для газети журналісти обрали слова: «Газета, що допомагає жити»!

Передплатний індекс: 06840

Вартість передплати: