Вівторок 04 серпня 2020 р. 11:55 14000, м. Чернігів, вул. Магістратська, 7

Об’єктивна оцінка відвідувачів

Під час особистого прийому, з метою вивчення рівня обслуговування, з’ясування гострих питань, що турбують громадян, Чернігівським об’єднаним управлінням Пенсійного фонду України проводиться анкетування.

Заповнюючи анкету відвідувачі мають можливість об’єктивно відповісти на питання про якість обслуговування в управлінні, оцінити компетентність фахівців, висловити враження щодо повноти отриманої інформації з питань пенсійного забезпечення та культури спілкування. Крім тестових відповідей громадяни за бажанням можуть записати в анкеті свої пропозиції та зауваження.

Аналізуючи відповіді, в цілому робота працівників управління оцінюється позитивно, а  завдяки проведеному анкетуванню стало можливим зрозуміти, яким чином населення отримує інформацію стосовно діяльності Фонду та зробити висновки щодо напряму налагодження інформаційної роботи.