Середа 05 серпня 2020 р. 05:11 14000, м. Чернігів, вул. Магістратська, 7

Молодь Чернігова підтримує легалізацію

У рамках проведення активної інформаційно-роз’яснювальної роботи щодо легалізації зайнятості населення Чернігівським об’єднаним управлінням Пенсійного фонду України проведено флеш-моб на тему: «Скажи «НІ» зарплаті в конвертах!»; «Зарплата в «конвертах» відбирає: відпустки, лікарняні, пенсію!».

Метою флеш-мобу було привернути увагу громадян до актуальних проблем: нелегального працевлаштування та тіньової заробітної плати.

Молоді спеціалісти управління з агітаційними плакатами пройшли центральними вулицями міста, зупиняючись біля найбільших торговельних точок. Завершився захід роз’яснювальною акцією у Чернігівському Центральному парку культури та відпочинку, де традиційно відпочивають найменш захищені у питаннях працевлаштування категорії громадян — студенти та молоді родини з дітьми.

Фахівці управління навели переконливі аргументи на користь легальної зайнятості.

Начальник відділу платежів до пенсійної системи Олександр Ткаченко висловив сподівання, що легалізаційний флеш-моб стане в нагоді майбутнім пенсіонерам, допоможе зрозуміти наслідки «тіньової» зайнятості та ризики, пов'язані із захистом трудових прав.