Субота 08 серпня 2020 р. 21:03 14000, м. Чернігів, вул. Магістратська, 7

Ми - за легальну зайнятість

Під таким лозунгом 11 травня 2016 року фахівці Чернігівського об’єднаного управління Пенсійного фонду України провели флеш-моб в рамках інформаційно-роз’яснювальної роботи.

Акція відбулась на Центральному ринку міста Чернігова, де переважна більшість фізичних осіб-підприємців здійснюють свою діяльність та перебуває велика кількість пересічних громадян. Спеціалісти розповіли присутнім про залежність розміру пенсії від страхового стажу та заробітної плати.

Звернули увагу на необхідність контролювати роботодавця щодо виконання соціальних гарантій у сфері оплати праці. Всі бажаючі отримали інформаційні буклети.

Захід виявив зацікавленість, порозуміння та підтримку громадськості.