Четвер 06 серпня 2020 р. 01:40 14000, м. Чернігів, вул. Магістратська, 7

Зустріч з ветеранським активом Чернігівського району

Напередодні Дня Великої Перемоги, за участю голови Чернігівської райдержадміністрації Віктора Коржа та його заступника Андрія Курданова,  відбулося засідання Президії ради ветеранів, яке провів голова Чернігівської районної організації ветеранів України Анатолій Скуратович.

На засіданні обговорені питання участі ветеранської організації району у заходах, приурочених 71-ій річниці Великої Перемоги, та ряд інших організаційних питань по налагодженню життя організації відповідно до вимог Статуту та тих завдань, що стоять перед районом.

У роботі Президії ради ветеранів також взяла участь начальник Чернігівського відділу з питань призначення, перерахунку та виплати пенсій Чернігівського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Наталія Білозуб, яка довела до відома присутніх інформацію про зміни в пенсійному законодавстві, а саме були розглянуті питання щодо перерахунку пенсій з 1 травня 2016 року у зв’язку з підвищенням прожиткового мінімуму для осіб, які втратили працездатність, зміни до Закону України “Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування” щодо можливості подання довідки про заробітну плату за будь-які 60 календарних місяців страхового стажу підряд по 30 червня 2000 року, пенсійного забезпечення ветеранів війни.

Наприкінці зустрічі із ветеранами, були висловлені слова вдячності і шани за їх подвиг. Ветеранів запевнили, що підтримка та допомога у вирішенні проблемних питань з боку спеціалістів пенсійної служби буде невідкладною.

За інформацією управління Пенсійного фонду України в м. Чернігові