Середа 12 серпня 2020 р. 12:00 14000, м. Чернігів, вул. Магістратська, 7

Зустріч у центрі зайнятості

Фахівці Чернігівського об’єднаного управління Пенсійного фонду України активно співпрацюють з Чернігівським міським центром зайнятості в наданні інформаційно-консультативних послуг роботодавцям.

На черговій зустрічі в міському центрі зайнятості заступник начальника відділу ведення електронних реєстрів та підтримки інформаційно-аналітичних систем Юлія Нітченко проінформувала щодо проблем подання до реєстру застрахованих осіб некоректних відомостей, що унеможливлює правильну ідентифікацію особи та коректне призначення їй соціальних виплат.

Увагу присутніх було зосереджено на типових помилках страхувальників, а саме: некоректне відображення сум та періодів по листках непрацездатності або нарахування та відображення відпускних за поточний та на майбутній періоди. Наслідками помилкових звітів є, насамперед, не занесення інформації про страховий стаж, заробіток, трудові відносини, пільговий стаж по особі до персональної облікової картки застрахованої особи в реєстрі застрахованих осіб, яка зберігається в Пенсійному фонді України протягом усього життя особи, а після її смерті – протягом 75 років на паперових та/або електронних носіях. А відсутність цієї інформації не дає права на підтвердження участі застрахованої особи в системі загальнообов`язкового державного соціального страхування і використання інформації для призначення всіх видів державної соціальної допомоги та пенсій.

Учасники семінару поспілкувались у режимі "запитання-відповідь", отримали інформації з актуальних питань ведення реєстру застрахованих осіб та системи персоніфікованого обліку.