Середа 12 серпня 2020 р. 11:35 14000, м. Чернігів, вул. Магістратська, 7

В Чернігові закликали до легалізації трудових відносин

Аби привернути увагу громадськості до проблем легалізації заробітної плати та офіційного працевлаштування працівники Чернігівського об’єднаного управління Пенсійного фонду України провели флеш-моб серед працівників ПрАТ “Ринкового комплексу “Нива”.

Тематичними плакатами «Зарплата в «конверті» відбирає відпустки, лікарняні, пенсію» фахівці Фонду намагалися переконати громадян, що неоформлені належним чином трудові відносини – це великий ризик для пенсійного забезпечення в майбутньому, адже відповідно до норм чинного законодавства пенсія та соціальні гарантії громадян залежать від отриманих ними доходів та суми сплаченого єдиного соціального внеску до Пенсійного фонду.

Представники управління запропонували присутнім зареєструватися на веб-порталі електронних послуг Пенсійного фонду України з метою самостійного контролю за сплатою роботодавцями за своїх працівників внесків до Фонду. У ході акції громадяни отримали інформаційні листівки.