Вівторок 04 серпня 2020 р. 12:03 14000, м. Чернігів, вул. Магістратська, 7

Черговий спільний семінар з центром зайнятості в Чернігові

Головний спеціаліст відділу ведення електронних реєстрів та підтримки інформаційно-аналітичних систем Чернігівського об'єднаного управління Пенсійного фонду України Алла Габишева 27 жовтня 2016 року взяла участь в черговому тематичному семінарі з роботодавцями міста Чернігова «Ефективна зайнятість з гідними умовами праці – основа соціального захисту населення, у тому числі осіб з інвалідністю», який відбувся в Чернігівському міському центрі зайнятості.

Алла Габишева розповіла про особливості відображення періоду трудових відносин в звітах платників та надала методичні рекомендації щодо виправлення допущених страхувальниками помилок, а також торкнулася питання особливостей формування звітності.

Фахівець проінформувала присутніх про умови отримання і використання свідоцтва на загальнообов’язкове державне соціальне страхування та можливість отримання накопиченої інформації про застрахованих осіб через веб-портал електронних послуг Пенсійного фонду України.