Середа 12 серпня 2020 р. 11:31 14000, м. Чернігів, вул. Магістратська, 7

Проведено тематичний семінар з роботодавцями міста Чернігова

Заступник начальника відділу ведення електронних реєстрів та підтримки інформаційно-аналітичних систем Чернігівського об'єднаного управління Пенсійного фонду України Юлія Нітченко взяла участь у тематичному семінарі з роботодавцями міста Чернігова «Ефективна зайнятість з гідними умовами праці – основа соціального захисту населення, у тому числі осіб з інвалідністю», який відбувся в Чернігівському міському центрі зайнятості.

Увагу присутніх було акцентовано на питаннях порядку формування таблиць звіту щодо сум нарахованого єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування, призначених для накопичення в Реєстрі застрахованих осіб відомостей, які пов’язані з визначенням права на пенсію.

Прийнявши участь у цьому заході, фахівці управління ставили за мету акцентувати увагу на помилки, які найчастіше допускаються відповідальними особами страхувальників, при відображенні у звіті відомостей про заробіток, внески та стаж застрахованих осіб (в тому числі з урахуванням умов праці, що дають право на пільгове пенсійне забезпечення), що негативно впливає при призначенні пенсії на повне врахування трудового внеску кожного громадянина.

При обговоренні питань Юлією Нітченко були надані учасникам семінару ґрунтовні роз’яснення порядку виправлення недостовірних відомостей про осіб, що надійшли до баз персоніфікованого обліку. Крім того, фахівець звернула увагу на те, що кожен працюючий повинен хоча б раз на рік відслідковувати стан своєї облікової персональної картки, щоб виключити в ній наявність неточностей.