Середа 12 серпня 2020 р. 12:16 14000, м. Чернігів, вул. Магістратська, 7

16 вересня 2016 року в приміщенні Новозаводської районної у м. Чернігові ради відбулось засідання робочої групи з питань зменшення обсягів заборгованості та обміну інформацією між сторонами з метою своєчасного та цілісного наповнення ДРЗДСС Чернігівського об’єднаного управління Пенсійного фонду України.

На порядок денний були винесені питання про роботу зі стягнення боргів до Пенсійного фонду України, про стан виконання рішень судів та виконавчих документів, обговорено пропозиції щодо удосконалення співпраці з фіскальною службою та ДВС.

Під час засідання в. о. начальника управління Ольга Рем повідомила присутнім, що працівниками управління вживається комплекс заходів для погашення наявної заборгованості, постійно проводяться виїзди до боржників за місцем проживання або місцем ведення господарської діяльності.

Зважаючи на те, що деякі боржники не розуміють важливість вчасних розрахунків з Пенсійним фондом і усіляко намагаються уникнути виконання фінансових зобов'язань, тому, наголосила посадовець, необхідно об’єднати зусилля для боротьби із заборгованістю.

“Погашення боргів з єдиного соціального та страховими внесками прирівнюється до відновлення прав застрахованих осіб при виході на пенсію”, - зазначила Ольга Рем.

Управління Фонду і надалі планує проводити цілеспрямовану роботу з кожним боржником.

Також, розглянуто питання щодо підвищення ефективності ведення Реєстру застрахованих осіб у складі Державного реєстру загальнообов’язкового державного соціального страхування відповідно до Закону України “Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування” шляхом співпраці з Чернігівської об’єднаної державної податкової інспекції головного управління ДФС у Чернігівській області щодо забезпечення повноти, своєчасності надходження відомостей із звітності страхувальників.

Під час проведення заходу було ухвалено рішення: працювати в частині спільної роботи щодо інформаційного обміну, дотримуватися строків надання інформації та вирішувати проблемні питання, які виникають під час спільної роботи управління ПФУ та ДПІ, шляхом взаємодії.