Середа 12 серпня 2020 р. 13:17 14000, м. Чернігів, вул. Магістратська, 7

Фахівці Чернігівського об’єднаного управління Пенсійного фонду України провели на ринку «Привокзальний» флеш-моб з метою стимулювання тамтешніх працівників та відвідувачів до оформлення офіційних трудових відносин з роботодавцями.

Організатори акцентували увагу на тому, що «тіньова» зарплата позбавляє працівників гарантованого права на пенсійне забезпечення.

Учасники акції у Чернігові розповсюджували серед перехожих тематичні інформаційні листівки з роз’ясненнями переваг отримання легальної заробітної плати та закликали зареєструватися на веб-порталі Пенсійного фонду України з метою контролю за своєчасністю сплати внесків роботодавцями.