Середа 05 серпня 2020 р. 08:11 14000, м. Чернігів, вул. Магістратська, 7

Спеціальна група перевірить доступність для інвалідів

З метою запровадження перевірки об’єктів фізичного оточення міста на предмет їх доступності для осіб з інвалідністю Чернігівський міський голова Владислав Атрошенко підписав розпорядження «Про створення робочої групи зперевірки об’єктів фізичного оточення».

Документом передбачено, що новоствореній робочій групі потрібно визначити перелік об’єктів міста, які мають перевірятися на предмет їх доступності для осіб з інвалідністю та графік їх обстеження.

У склад робочої групи, затверджений цим же документом, входять керівники структурних підрозділів міської ради, представники громадських організацій. Головою робочої групи є заступник міського голови Олександр Атрощенко.

Прес-служба Чернігівської міської ради

17 лютого 2017 р.