Четвер 13 серпня 2020 р. 14:48 14000, м. Чернігів, вул. Магістратська, 7
Розділи порталу
Новини

Увага! Зміни в дорожньому русі транспорту та автобусних маршрутах на 27 серпня

У зв'язку з проведенням 27 серпня у місті Чернігові ІV етапу чемпіонату України з автомобільного спорту (дрег-рейсінг), який відбудеться на аеродромі «Півці», вносяться тимчасові зміни в схему дорожнього руху в цьому районі. Ці зміни стосуються і руху міських автобусних маршрутів №24, №24-а, №39, №43.

27 липня з 09-ї до 21-ї години буде встановлено односторонній рух для усіх видів транспортних засобів від вулиці Кільцевої до вулиці Олександрівської (у напрямку вулиці Олександрівської) та по вулиці Олександрівській (у напрямку вулиці 1-го Травня).

27 липня тимчасово зміниться рух автобусів на маршруті № 24 «Вокзал – Півці», № 24а «Вокзал – вул. Одинцова (через Півці)»,№ 39 «Олександрівка – вул. Старобілоуська» і № 43 «Вокзал – Олександрівка», а саме: рух автобусів від вулиці 1 Травня буде здійснюватися по вулиці Кільцевій (в напрямку мікрорайону ЗАЗ) до перехрестя з бетонною дорогою, далі праворуч до зупинки «Півці», по вулиці Олександрівській (колишня вул. Ворошилова) до вулиці 1 Травня і далі за встановленими маршрутами.


 СХЕМА
тимчасової зміни схеми руху міських автобусних маршрутів № 39 та № 43
по вулиці Кільцевій м. Чернігова 27.08.2016 року

 Прес-служба Чернігівської міської ради


Читайте також

26 серпня 2016 р.
<< попередня  |  наступна >>             головна             повернутись
Анонс
Відкрите місто, зробимо місто краще
Опитування
Курси валют
Infinservice company Infinservice company


© Чернігівська міська рада. Всі права захищено.
© Електронна адреса: gorsovet@chernigiv-rada.gov.ua
© При будь-якому використанні матеріалів Інтернет-порталу Чернігівської міської ради посилання (hyperlink) на www.chernigiv-rada.gov.ua обов'язкове
Розміщення ОКей Інтернет.