Середа 05 серпня 2020 р. 05:25 14000, м. Чернігів, вул. Магістратська, 7
Новини

Відбувся конкурс на заміщення вакантних посад посадових осіб Чернігівської міської ради

Сьогодні, 9 червня, у залі засідань виконавчого комітету міської ради відбувся конкурс на заміщення вакантних посад посадових осіб місцевого самоврядування.

У цьому конкурсі взяли участь претенденти на посади головного спеціаліста відділу звернень громадян міської ради та заступника начальника відділу розвитку загальношкільної і позашкільної освіти та виховання управління освіти міськради.

Кандидати склали письмовий іспит та пройшли співбесіду. Після проведення перевірки відповідей іспиту, враховуючи їх результати та результати співбесіди, комісія визначила осіб, які будуть рекомендовані на призначення.

Наступне засідання конкурсу на заміщення вакантних посад посадових осіб місцевого самоврядування в управлінні житлово-комунального господарства міської ради заплановано на 13 червня.

Інформація про наявні вакансії у всіх структурних підрозділах міськради, вимоги до кандидатів та перелік документів, які потрібні для участі у конкурсі, розміщуються і постійно оновлюються на офіційному веб-порталі в розділі «Міська рада – Вакансії» за посиланням http://chernigiv-rada.gov.ua/gorrada/vacancy/.

Прес-служба міської ради

09 червня 2016 р.