Субота 20 липня 2019 р. 17:35 14000, м. Чернігів, вул. Магістратська, 7

Міський голова доручив оперативніше реагувати на надзвичайні ситуації

Таке доручення Владислав Атрошенко надав на ранковій нараді у міській раді вранці 2 липня, заслухавши звіт по ліквідації наслідків вчорашнього нічного буревію у Чернігові.

За інформацією начальника відділу з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення міської ради Григорія Годуна, через шквальний вітер повалено кілька десятків дерев, більшість - у районі Болдиної гори. Знеструмлено мікрорайони Масани та Подусівка. Електропостачання відновлено близько 2-ої години ночі. По інших об'єктах приватного сектору бригади "Чернігівобленерго" продовжують працювати.

Через падіння дерева на Подусівці жінка отримала травми середньої тяжкості, знаходиться у лікарні.

Також біля школи №5 дерево впало на зупинку, її доручено відновити Управлінню ЖКГ.

Щодо пошкоджених та повалених дерев, для оперативного розчищення доріг та завалів працювали бригади ДСНС. Щодо інших об'єктів та приватного сектору, то з 5 ранку сьогодні залучені бригади КП "Зеленбуд" (працювати у темний час доби небезпечно).

Що стосується закладів освіти, медицини та інших, то вони не постраждали.

Прес-служба Чернігівської міської ради

02 липня 2019 р.