Вівторок 25 червня 2019 р. 09:55 14000, м. Чернігів, вул. Магістратська, 7

Ремонтують поліклінічне відділення міської лікарні №3

У поліклінічному відділені міської лікарні №3, що по вул.Захисників України, розпочалися будівельні роботи. Тут ремонтують фасад та адаптують центральний вхід для людей з обмеженими можливостями. Також заплановано утеплення стін, заміна мереж освітлення та вентиляції.

По завершенню робіт тут запрацює електронна система запису, яка вже фунукціонує у 1-й міській лікарні. За допомогою терміналувідвідувач зможе записатися до будь-якого лікаря цього поліклінічного відділення, не звертаючись до реєстратури.

Заступник начальника Управління капітального будівництва міської ради Олександр Макаров запевняє, що будівельні роботи, які виконуються на центральному вході, не перешкоджають відвідувачам потрапити в поліклінічне відділення, адже зараз вхід знаходиться з іншої частини будівлі.

Вартість проекту 5,5 млн грн, з яких 1,5 млн грн виділено з міського бюджету, 4 млн грн - співфінансування з держбюджету.

Більше у сюжеті ТРА «Новий Чернігів».

Прес-служба Чернігівської міської ради

10 червня 2019 р.