Субота 04 липня 2020 р. 09:06 14000, м. Чернігів, вул. Магістратська, 7
Новини

У Чернігівській міській раді вручені сертифікати новим тренерам громадського профілактичного проекту

Тренерські сертифікати новим тренерам проекту «Вибір», який втілюється в Чернігові з 2010 року, урочисто вручили 15 травня в Чернігівській міській раді.

«Вибір» - це профілактична програма, цільовою аудиторією якої є діти і молодь. Завдання програми - знизити ризик девіантної поведінки, ВІЛ-інфікування, вживання наркотичних речовин; пропагувати здоровий спосіб життя.

Проект є по суті громадським, волонтерським і втілюється в Чернігові громадською організацією «Центр профілактики «Вибір» у партнерстві зі школами міста,  управлінням освіти та управлінням сім’ї, молоді та спорту Чернігівської міської ради, Національним університетом «Чернігівський колегіум ім. Т. Г. Шевченка, Академією державної пенітенціарної служби.

У рамках програми постійно проходить як підготовка тренерів, так і їх заняття за спеціальними  методиками з учнями шкіл (а саме 5, 8 і 10 класів).

У цьому навчальному році (2018-2019 р.р.) такі заняття проводилися в 24 чернігівських школах, ними було охоплено більше тисячі дітей.

Зазвичай зайняття проводіть у парі один досвідчений тренер і один той, що навчається. Тож цього року пройшли навчання і зараз отримали сертифікати нові тренери, серед яких 9 курсантів пенітенціарної академії, 4 студенти педагогічного університету, 9 соціальних педагогів чернігівських шкіл і вчитель, яка є також класним керівником у 8 класі.

А за всі роки реалізації проекту в Чернігові підготовлено більше 100 тренерів проекту «Вибір».

Прес-служба Чернігівської міської ради

16 травня 2019 р.