Четвер 24 вересня 2020 р. 18:21 14000, м. Чернігів, вул. Магістратська, 7
Новини

21 - 24 жовтня буде перекриття руху по вул. Героїв Чорнобиля на перехресті з вул. Юрія Мезенцева

У період з 21 жовтня по 24 жовтня включно на ділянці дороги по вул.  Героїв Чорнобиля на перехресті з вулицею Юрія Мезенцева буде цілодобово перекрито рух автотранспорту.

На цій ділянці КП «Чернігівводоканал» відповідно до рішення виконавчого комітету Чернігівської міської ради, прийнятого 5 жовтня проводитиме реконструкцію каналізаційного колектору.

На ділянці де проводитиметься ремонт будуть встановлені дорожні знаки згідно зі схемами організації дорожнього руху, погодженими в управлінні патрульної поліції у м. Чернігові. Комунальному підприємству «Міськсвітло» міської ради на час проведення робіт доручено забезпечити освітлення цих ділянок вулиць у нічний час. Крім того, Управління патрульної поліції у м. Чернігові забезпечуватиме нагляд за організацією руху транспорту та пішоходів в районі проведення робіт.

Нижче розміщена схема об'їзду:

Прес-служба Чернігівської міської ради
05 жовтня 2017 р.