Середа 05 серпня 2020 р. 04:32 14000, м. Чернігів, вул. Магістратська, 7

Чернігівські школярі зайняли шість призових місць на KievOPEN

Традиційно вже три роки поспіль в кінці вересня на початку жовтня вихованці Чернігівського міського Центру туристсько – оздоровчої та виховної роботи з дітьми і молоддю взяли участь у міжнародних змаганнях зі спортивного орієнтування KievOPEN. У цьому році взяли участь близько 500 учасників з 18 областей України, м. Києва, Бельгії, Великобританії, Польщі, Молдови та Білорусі.

На цих змаганнях учениця чернігівської школи №1 Коваль Марія в загальному заліку та на довгій дистанції виборола перше місце. Вона ж у спринті була другою.

Чернігівка Марія Пономаренко (СЗОШ № 1) виборола бронзу, а перше місце серед молодших учасників зайняла теж чернігівська школярка - Софія Пилипенко (СЗОШ №1).

У змаганнях хлопців третє місце у спринті – в нашого Єгора Вареника (СЗОШ №1).

Наступні змагання будуть проходити у м. Чернігові 7 жовтня об 11:00 на Лижній базі та 8 жовтня о 10:00 на території інформаційно – технологічного ліцею № 16.

Запрошуємо всіх бажаючих взяти участь!

За інформацією Чернігівського міського центру ТОВРДМ

05 жовтня 2017 р.