Субота 04 липня 2020 р. 08:13 14000, м. Чернігів, вул. Магістратська, 7
Розділи порталу

Нагальні питання

Інформація про зміну діючих ратифів на послуги  з у тримання будинків і споруд та прибуткових територій, що надають ЖКП КОРПОРАЦІЇ «ЧЕРНІГІВОБЛАГРОПРОМБУД»
 Відповідно до п.6 статті 32 Закуно України «Про житлово-комунальні послуги», Житлово-комунальне підприємство «Чернігівської обласної корпорації  агропромислового будівництва» м. Чернігова доводить до відома споживачів інформацію про зміну діючих тарифів на послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових теріторій згідно з рішенням виконавчого комітету  Чернігівської міської ради від 07,06,2018 № 248 «Про тарифи на послуги з утримання будинків  і споруд та прибудинкових територій житлово –комунального підприємства Черінівскої обласної корпорації агропромислового будівництва».
 Розрухунки нових тарифів виконані з дотриманням вимог Порядку формування тарифів, затверджених Постуновою КМУ від 01.06.2011 року  № 869 з урахуванням змін, які були внесенні Постановою КМУ від 17.07.2015року № 515. Тарифи вихначено окремо за кожним будинком залежно від запланованого обсягу періодичності робіт та технічних характеристик будинку. В Розрахунку враховано мінімальну заробітну плату у розмірі 3723грн., єдиний соціальний внесок в розмірі 22%, вартіть електроенергії  на рівні  - 1,68грн./кВт, планову рентабельність 5% податок на додану вартість в розмірі 20%. 
 Перелік послуг на утримання будинків і споруд иа прибудинкових територій  і ії вартості в озрізі кожного будинку, що прланується встановити наведені у Додатку №1.

Анонс
Відкрите місто, зробимо місто краще
Опитування
Курси валют
Infinservice company Infinservice company


© Чернігівська міська рада. Всі права захищено.
© Електронна адреса: gorsovet@chernigiv-rada.gov.ua
© При будь-якому використанні матеріалів Інтернет-порталу Чернігівської міської ради посилання (hyperlink) на www.chernigiv-rada.gov.ua обов'язкове
Розміщення ОКей Інтернет.