Неділя 05 липня 2020 р. 08:58 14000, м. Чернігів, вул. Магістратська, 7
Розділи порталу

Нагальні питання

Шановні споживачі!

ПУБЛІЧНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО «ОБЛТЕПЛОКОМУНЕНЕРГО»

(далі – АТ «ОТКЕ») інформує про розроблений проект інвестиційної програми на 2018 рік з метою отримання пропозицій та зауважень

 

Відповідно до Порядку розроблення, погодження та затвердження інвестиційних програм суб’єктів господарювання у сфері теплопостачання, затвердженого наказом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 14.12.2012 № 630 та постановою Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг від 14.12.2012 № 381, АТ «ОТКЕ» розроблено проект інвестиційної програми на 2018 рік, щодо заміни ділянок магістральної теплової мережі від ТК1 до ТК17 в мікрорайоні "Масани".

Фінансування інвестиційної програми відбуватиметься за рахунок амортизаційних відрахувань та виробничих інвестицій з прибутку.

Розмір фінансування інвестиційної програми АТ «ОТКЕ» на 2018 рік складатиме – 31 409,99 тис. грн. (без ПДВ), з них:

-       амортизаційні відрахування – 25 902,97 тис. грн. (без ПДВ);

-       виробничі інвестиції з прибутку – 5 507,02 тис. грн (без ПДВ).

№ п/п

Найменування робіт

Обґрунтування заходу

Виробництво теплової енергії

1

Заміна ділянок магістральної теплової мережі від ТК1 до ТК17 в мікрорайоні "Масани"

Виконання заходів із заміни ділянок магістральної теплової мережі дозволить зменшити кількість їх пошкоджень (аварій), що в свою чергу призведе до зменшення експлуатаційних витрат на обслуговування даних ділянок. Відповідно зменшаться втрати теплової енергії з витоками та через ізоляцію, що в свою чергу дозволить зменшити об’єми споживання природного газу та електричної енергії, необхідної на її виробництво та транспортування

 

Зауваження та пропозиції по суті питання надсилаються електронною поштою на адресу АТ «ОТКЕ» info@teplo.cn.ua, office.otke@ukr.net, або засобами поштового зв’язку на адресу м. Чернігів, вул. Реміснича (Комсомольська), 55-Б.

Для реєстрації зауважень та пропозиції просимо зазначати прізвище, ім’я та по батькові особи, адресу для листування та місце знаходження (для юридичних осіб – повне найменування), що їх подала, та її контактні дані для здійснення зворотнього зв’язку.

Зауваження та пропозиції приймаються з «29» січня 2018 року по «19» лютого 2018 року включно.

Анонімні зауваження та пропозиції, а також пропозиції і зауваження, що будуть надані після 19 лютого 2018 року розглядатися не будуть.

 


З повагою, адміністрація АТ “ОТКЕ”.

pdf Додаток  (519.79 кб.)
Анонс
Відкрите місто, зробимо місто краще
Опитування
Курси валют
Infinservice company Infinservice company


© Чернігівська міська рада. Всі права захищено.
© Електронна адреса: gorsovet@chernigiv-rada.gov.ua
© При будь-якому використанні матеріалів Інтернет-порталу Чернігівської міської ради посилання (hyperlink) на www.chernigiv-rada.gov.ua обов'язкове
Розміщення ОКей Інтернет.