Субота 08 серпня 2020 р. 20:08 14000, м. Чернігів, вул. Магістратська, 7
Розділи порталу

Нагальні питання

Повідомлення про намір  здійснити  зміну діючих тарифів на послуги з утримання  будинків  і  споруд  та прибудинкових територій, що надаються  Дочірнім підприємством «Соціально – побутове управління»  ПАТ  «Чернігівоблбуд».

Керуючись п.2.4 «Порядку доведення до споживачів інформації про перелік  житлово – комунальних послуг, структуру цін/тарифів, зміну цін/тарифів з обґрунтуванням її необхідності та про врахування відповідної позиції територіальних громад», затвердженого наказом Міністерства  регіонального розвитку  будівництва та житлово – комунального господарства України від 30.07.2012 року №390 (зі змінами),  рішенням Виконавчого комітету Чернігівської міської ради від 30.08.2017 року №371 «Про тарифи на послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій ДП «СПУ» ПАТ «Чернігівоблбуд» доводить до відома споживачів інформацію про намір здійснити  коригування тарифів на послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій.

Проведення коригування тарифів обумовлено об*єктивними факторами, які впливають на ріст собівартості надання послуг, та не залежать від підприємства. Так,у зв*язку з прийняттям Закону України «Про  державний бюджет України на 2018 рік» в частині встановлення мінімальної заробітної плати з 01.01.2018 року в розмірі 3723 грн., що на 16,3% більше рівня мінімальної заробітної плати  в діючих тарифах на послуги (3200грн.).  На державному рівні збільшився розмір  прожиткового мінімуму   з 1684грн. до 1762грн. (104,8%), також відбувся значний стрибок  цін на вартість  паливно – мастивних матеріалів (на 10,6%);також зросла вартість  будівельних матеріалів та інших матеріальних ресурсів (інструменти,інвентар,спецодяг,запчастини).

Враховуючи вищевикладене, для забезпечення необхідного обсягу  та якості послуг виникла необхідність переглянути в бік збільшення складові  витрат  - заробітна плата, єдиний соціальний внесок, вартість пмм.

Розрахунки проектів нових тарифів  виконані з дотриманням вимог Порядку формування  тарифів,  затвердженого постановою КМУ №869  від 01.06.2011 року. Тарифи визначено окремо  за кожним будинком залежно від  запланованого обсягу, періодичності робіт та технічних характеристик будинків.

Перелік та періодичність виконання послуг з утримання будинків і споруд  та прибудинкових територій відповідає переліку  та періодичності, затвердженої  рішенням  Виконавчого  комітету Чернігівської  ради  від 20.05.2016 року  №198 «Про  послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій».

В розрахунках враховано прожитковий мінімум для працездатних  осіб у розмірі 1762грн., із  забезпеченням мінімальної заробітної плати на рівні 3723 грн., єдиний соціальний внесок в розмірі 22%, вартість  електроенергії – 1,68 грн./кВт, планова рентабельність – 5%, єдиний податок в розмірі – 5%.

Розмір тарифу на утримання будинків і споруд та прибудинкових  територій ( в т.ч. за видами послуг), що планується встановити, наведений у Додатку.

Зауваження та пропозиції від фізичних  та  юридичних осіб  приймаються в письмовому вигляді протягом 7 календарних днів з дня опублікування повідомлення про наміри за адресами:

 

Управління житлово- комунального

Господарства Чернігівскої місько ради

14000, м.Чернігів

вул.Реміснича,19

тел.4-31-89

ДП «Соціально – побутове управління» ПАТ «Чернігівоблбуд»

14014, м.Чернігів

вул.Толстого,138-а

тел.645-246

Управління економічного розвитку

міста Чернігівської міської ради

 

14000, м.Чернігів

вул.Магістратська,7

тел.675-198

 

 

 

 

Анонс
Відкрите місто, зробимо місто краще
Опитування
Курси валют
Infinservice company Infinservice company


© Чернігівська міська рада. Всі права захищено.
© Електронна адреса: gorsovet@chernigiv-rada.gov.ua
© При будь-якому використанні матеріалів Інтернет-порталу Чернігівської міської ради посилання (hyperlink) на www.chernigiv-rada.gov.ua обов'язкове
Розміщення ОКей Інтернет.