Четвер 06 серпня 2020 р. 01:01 14000, м. Чернігів, вул. Магістратська, 7
Розділи порталу

Нагальні питання

Повідомлення про намір здійснити зміну діючих тарифів на послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій, що надаються комунальним підприємством «Деснянське» Чернігівської міської ради, шляхом їх коригування.

 

Керуючись п.10 статті 31 Закону України «Про житлово-комунальні послуги» КП «Деснянське» ЧМР має намір провести коригування встановлених рішенням виконавчого комітету від 12.12.2017 року №538 тарифів на послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій для квартир, що користуються ліфтами.

Проведення коригування тарифів обумовлено повідомленням ТОВ «ЦЕНТРЛІФТ» від 09.01.2018 року про розрахунок нової ціни технічного обслуговування базового ліфта та вартості обслуговування систем диспетчеризації, в зв’язку з чим виникла необхідність перерахунку окремих статей тарифу на послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій для квартир, що користуються ліфтами, а саме: «технічне обслуговування ліфтів»; «обслуговування систем диспетчеризації».

Коригування тарифів проведено по 7-16 поверхових житлових будинках,  відповідно до п.36 Порядку формування тарифів на послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій, затвердженого постановою КМУ України від 01.06.2011 року №869. 

Перелік і періодичність виконання послуг залишається без змін (рішення виконкому Чернігівської міської ради «Про послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій» від 20.05.2016 року №198).

Середній темп росту діючих тарифів для квартир, що користуються ліфтами, після проведення коригування складе 105,8%.

Коригування тарифів з врахуванням економічно обґрунтованих витрат з технічного обслуговування ліфтів і обслуговування систем диспетчеризації є запорукою стабільної роботи ліфтового господарства.

З детальною інформацією щодо розміру скоригованих тарифів, % росту тарифів по кожному житловому будинку можна ознайомитися на інформаційних стендах дільниць з обслуговування житлового фонду (ДОЖФ №1 – вул.. П’ятницька, 94б; ДОЖФ №2 – вул.. Чернишевського, 7; ДОЖФ №3 – вул.. Академіка Павлова, 13), а також на інформаційних стендах у під’їздах будинків та біля них.

 

Зауваження та пропозиції від фізичних та юридичних осіб приймаються в письмовому вигляді протягом 7 днів з дня опублікування повідомлення про наміри здійснити зміну тарифів шляхом їх коригування за адресами:

 

Управління економічного розвитку міста Чернігівської міської ради

14000, м. Чернігів, вул.. Магістратська, 7

телефон 675-198

Управління житлово-комунального господарства Чернігівської міської ради

14000, м. Чернігів, вул.. Реміснича, 19

телефон 4-31-89

КП «Деснянське» Чернігівської міської ради

14000, м. Чернігів, вул.. Академіка Павлова, 13

контактна особа – Шульга В.М. (інспектор зі скарг) телефон 3-50-32

 

exel Додаток  (1155.14 кб.)
Анонс
Відкрите місто, зробимо місто краще
Опитування
Курси валют
Infinservice company Infinservice company


© Чернігівська міська рада. Всі права захищено.
© Електронна адреса: gorsovet@chernigiv-rada.gov.ua
© При будь-якому використанні матеріалів Інтернет-порталу Чернігівської міської ради посилання (hyperlink) на www.chernigiv-rada.gov.ua обов'язкове
Розміщення ОКей Інтернет.