Середа 05 серпня 2020 р. 05:00 14000, м. Чернігів, вул. Магістратська, 7
Розділи порталу

Повідомлення оголошення

Перелік вільних приміщень комунальної власності територіальної громади

м. Чернігова, які пропонуються для передачі в оренду


Адреса приміщення

Розташування у будівлі

площа,

кв.м

         1.      

вул. Магістратська, 4

Нежитлове підвальне приміщення, вхід через під’їзд загального користування. Санвузол відсутній. Приміщення потребує  ремонту.

40,0+ с/к11,2

       2.      

вул. Козацька,48

Нежитлове підвальне приміщення (колишня аптека), вбудоване у житловому будинку, має окремий вхід. Приміщення потребує  капітального ремонту.

 223,1

3.

вул. Захисників України, 7-Б

Нежитлове приміщення з окремим входом, розташоване в одноповерховій будівлі. У наявності санвузол. Потребує ремонту.

45,2

4.

вул. Генерала Бєлова, 6

Нежитлове підвальне приміщення з окремим входом. У наявності санвузол, освітлення, опалення. Потребує капітального ремонту.

129,9+ с/к 76,6

5.

вул. Генерала Бєлова,8

Нежитлове підвальне приміщення з окремим входом. У наявності санвузол, освітлення, опалення. Потребує капітального ремонту.

319,8

6.

вул. Гагаріна, 4

Нежитлове приміщення, розташоване на першому поверсі одноповерхової прибудови до п’ятиповерхового житлового будинку. Має окремий вхід з вулиці. Приміщення потребує ремонту. Протікає дах.

129,1

7.

вул. Любецька, 34

Комплекс виробничих споруд: адмінбудівля, головний корпус, калориферна, компресорна, прибудови, цех облицювання, цех чистової заготовки, механічна майстерня, котельня, тощо. Стан незадовільний. Потребує капітального ремонту.

5734,0

8.

вул. Дмитра Самоквасова, 7

Нежитлове приміщення розташоване  в одноповерховій прибудові до 5-типоверхового житлового будинку, вхід через під’їзд загального користування. У наявності електро-, теплопостачання, санвузол. Потребує ремонту.

335,4

9.

вул. Зелена, 4

Нежитлове приміщення з окремим входом, розташоване на цокольному поверсі одноповерхового житлового будинку. У наявності електропостачання. Відсутнє опалення та водопостачання. Потребує ремонту.

58,4

10.

вул. Гонча, 50

Нежитлове приміщення з окремим входом. Потребує капітального ремонту. У наявності електро-, водопостачання, опалення пічне, каналізація.

40,3

11.

вул. Захисників України, 9-В

Нежитлова одноповерхова будівля. Потребує ремонту.

83,3

12.

вул.1-ої Гвардійської Армії, 8

Нежитлове підвальне приміщення з окремим входом. У наявності санвузол, освітлення, опалення. Потребує капітального ремонту.

93,6

13.

вул. Савчука,7-А

Нежитлове приміщення майстерні, розташоване на горищі 9-типоверхового житлового будинку. Стан добрий. У наявності електропостачання, санвузол.

 

94,6

14.

вул. Гагаріна, 4

Нежитлове приміщення, розташоване у підвалі одноповерхової прибудови до п’ятиповерхового житлового будинку. Має окремий вхід з двору. Приміщення потребує ремонту.

223,0

15.

вул. Гонча, 48

Нежитлове приміщення, розташоване на цокольному поверсі одноповерхового житлового будинку. Потребує ремонту. Санвузол відсутній. Опалення пічне.

44,6

16.

вул. Козацька, 28

Нежитлове приміщення, розташоване у напівпідвалі п’ятиповерхового житлового будинку. Приміщення потребує ремонту. Комунікаційні мережі у наявності.

624,3

17.

вул. Генерала Бєлова, 8

Нежитлове приміщення, розташоване на першому поверсі п’ятиповерхового житлового будинку. Централізоване опалення відключено. Санвузол у спільному користуванні. Потребує ремонту

32,1

(у т.ч. с/к 2,0)

18.

вул. Генерала Бєлова, 8

Нежитлове приміщення, розташоване на першому поверсі п’ятиповерхового житлового будинку. Централізоване опалення відключено. Санвузол у наявності. Стан добрий.

88,7

19.

вул. Дніпровська, 31

Нежитлове приміщення, розташоване на першому поверсі дев’ятиповерхового житлового будинку. Потребує ремонту. У наявності електро-, теплопостачання.

7,7

20.

вул. Реміснича,55-Б

Нежитлова одноповерхова будівля. Потребує ремонту. Підведено тепло-, електро, водопостачання та водовідведення. Все в неробочому стані.

131,9

21.

провулок Коцюбинського,4/5

Частина нежитлової одноповерхової будівлі. Саувузол відсутній. Стан задовільний. У наявності електро-, теплопостачання. Потребує ремонту.

96,2

22.

вул. Мстиславська,24

Нежитлове приміщення, розташоване у підвалі одноповерхового житлового будинку. Має санвузол. У наявності електро-, теплопостачання. Потребує ремонту.

80,5

23.

вул. О. Кошового, 31

Нежитлове приміщення, розташоване на першому поверсі п’ятиповерхового житлового будинку. У наявності електро-, тепло-, водопостачання та водовідведення.

102,4

24.

вул. Козацька, 50

Нежитлове приміщення, розташоване на першому поверсі п’ятиповерхового житлового будинку. Опалення централізоване. Санвузол у наявності.

87,9

25.

вул.Старобілоуська,25-Б

Нежитлове приміщення, розташоване на першому поверсі п’ятиповерхового житлового будинку. Має окремий вхід. У наявності санвузол. Приміщення потребує ремонту.

52,4

26.

вул.Шевченка,112-А

Нежитлове приміщення, розташоване на першому поверсі п’ятиповерхового житлового будинку. Опалення централізоване, відключене. Санвузол у наявності. Потребує ремонту.

161,2

27.

вул. Генерала Пухова,49

Частина приміщення, розташована на першому поверсі одноповерхової будівлі. Санвузол у наявності. Потребує капітального ремонту даху та самого приміщення.

128,2

149,75

Анонс
Відкрите місто, зробимо місто краще
Опитування
Курси валют
Infinservice company Infinservice company


© Чернігівська міська рада. Всі права захищено.
© Електронна адреса: gorsovet@chernigiv-rada.gov.ua
© При будь-якому використанні матеріалів Інтернет-порталу Чернігівської міської ради посилання (hyperlink) на www.chernigiv-rada.gov.ua обов'язкове
Розміщення ОКей Інтернет.