Вівторок 20 жовтня 2020 р. 08:33 14000, м. Чернігів, вул. Магістратська, 7
Розділи порталу

Розпорядження міського головиУКРАЇНА
ЧЕРНІГІВСЬКА МІСЬКА РАДА
РОЗПОРЯДЖЕННЯ

 від 18 лютого 2011 р.                                                                                                               № 47-р

Про конкурс
"Бренд міста Чернігова"

 Керуючись статтею 42 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні" та з метою виконання пункту 3.1.1.1. «Програми розвитку туристичної галузі й міжнародних відносин міста Чернігова та сприяння залученню інвестицій на 2011-2012 роки»,  створення шляхом проведення конкурсу та затвердження зовнішніх атрибутів міста (брендування).

Провести конкурс "Бренд міста Чернігів" (далі конкурс) для реклами і привабливості міста Чернігова, як культурного та туристичного центру.  

2. Утворити організаційний комітет з підготовки та проведення Конкурсу згідно з додатком 1.

2.1. Затвердити склад журі згідно з додатком 2.

3. Затвердити Положення про Конкурс згідно з додатком 3.

4. Управлінню інвестицій і туризму міської ради (Бурдов В. К.) забезпечити прийняття заявок на участь у конкурсі до 25.02.2011 на адресу електронної пошти invest@onlaine.ua.

5. Відділу зв’язків з громадськістю міської ради (Соломаха І. Г.), комунальному підприємству "Телерадіоагенство "Новий Чернігів" Чернігівської міської ради (Капустян О. І.), комунальному підприємству  "Редакція Чернігівської міської газети "Чернігівські відомості" Чернігівської міської ради (Мокроусова І. М.) забезпечити широке висвітлення заходів, пов’язаних з підготовкою та проведенням Конкурсу.

6. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника міського голови Романову А. А.

 

Міський голова                                                                                   О. В. Соколов


Анонс
Відкрите місто, зробимо місто краще
Опитування
Курси валют
Infinservice company Infinservice company


© Чернігівська міська рада. Всі права захищено.
© Електронна адреса: gorsovet@chernigiv-rada.gov.ua
© При будь-якому використанні матеріалів Інтернет-порталу Чернігівської міської ради посилання (hyperlink) на www.chernigiv-rada.gov.ua обов'язкове
Розміщення ОКей Інтернет.