Середа 12 серпня 2020 р. 12:49 14000, м. Чернігів, вул. Магістратська, 7
Розділи порталу

Розпорядження міського голови

УКРАЇНА

ЧЕРНІГІВСЬКА МІСЬКА РАДА

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

м. Чернігів

 

24 січня 2019 року                                                                                                                     № 12-р


Про встановлення стипендій
міського голови

 

Керуючись статтею 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», відповідно до рішення виконавчого комітету Чернігівської міської ради від 20 червня 2013 року № 171 «Про затвердження Положення про стипендію міського голови учням початкових спеціалізованих мистецьких навчальних закладів міста Чернігова» та з метою підтримки і стимулювання творчо обдарованих дітей, їхньої участі у міжнародних та всеукраїнських фестивалях, оглядах, олімпіадах, конкурсах, виставках і пленерах, створення можливостей для подальшого розвитку талановитої молоді: 

1. Встановити на 2019 рік 58 (п’ятдесят вісім) стипендій по 100 (сто) грн. учням Чернігівської музичної школи № 1 ім. С. В. Вільконського, Чернігівської музичної школи № 2 імені Є. В. Богословського та Чернігівської міської школи мистецтв, які стали лауреатами або дипломантами міжнародних та всеукраїнських конкурсів, фестивалів, оглядів та олімпіад, 7 (сім) стипендій по 100 (сто) грн. учням Чернігівської дитячої художньої школи за високі творчі досягнення в образотворчому мистецтві та відзнаки за участь у міжнародних, всеукраїнських і обласних виставках, конкурсах, пленерах.

2. Виплати стипендій здійснювати з січня до травня та з вересня до грудня включно за рахунок загальних асигнувань передбачених на утримання галузі «Культура» на 2019 рік.

3. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника міського голови Хоніч О. П.

 

  

Міський голова                                                                                           В. АТРОШЕНКО   

Анонс
Відкрите місто, зробимо місто краще
Опитування
Курси валют
Infinservice company Infinservice company


© Чернігівська міська рада. Всі права захищено.
© Електронна адреса: gorsovet@chernigiv-rada.gov.ua
© При будь-якому використанні матеріалів Інтернет-порталу Чернігівської міської ради посилання (hyperlink) на www.chernigiv-rada.gov.ua обов'язкове
Розміщення ОКей Інтернет.